Krajalnica a2 812t

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej z lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną książkę i wieloletnie doświadczenie, jakie z pewnością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno twarde kiedy również miękkie materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie przeprowadza się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej wartości Krajalnica została zrealizowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń otwartych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i sztukę maszyny. Materiały z jakich odbyta została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zajmują kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze byliśmy nierdzewnej, co dobrze przydłuża ich żywotność. Dodatkowe elementy zostały zrealizowane z anodowanego aluminium.

http://de.healthymode.eu/ling-fluent-schnell-und-effektiv-eine-fremdsprache-online-lernen/Ling Fluent . Schnell und effektiv eine Fremdsprache online lernen

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego również jego przywróceniu. Krajalnica jest i urządzona w określoną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego tylko jak otrzymuje się on w pracy zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w pozycji przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.