System informatyczny banku bph

Wiele naszych spółek specjalizuje się w sprzedaży i budowaniu systemów informatycznych do prowadzenia punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacji od charakteru prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla przeciętnego lokalu, jak oraz dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą dzielić się między sobą w zależności lub posiadamy do tworzenia z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, i że z domem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii bawią się coraz większą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z punktem gastronomicznym który nie posiada żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Jedną z najbardziej unowocześnionych aplikacji do prowadzenia punktem gastronomicznym jest system POS. W szybkich miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. I oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich kiedy również takich, które w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy mają dużo problemów gastronomicznych na placu całej Nasz.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla jednostki gastronomicznej:

Jest on właśnie skonstruowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i akcja na całych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i liczenie jednostki, niezależnie z tego, czy istnieje obecne pewna restauracja, czy i sieć restauracji.

Na tym czasie celowo nie podamy nazwy, na którym z planów oprzemy propozycję skierowaną do danego klientowi. Przyjmijmy, że rozwiązanie jest wsparte na połączonym systemie, który da zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, kiedy również całkowite zarządzanie gospodarką magazynową. W relacje z prac pomysł może współpracować z terminalem dotykowym, a ponadto z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budów małej czyli na jakimś miejscu, używając standardowy sprzęt PC.